Ana Sayfa   /    Ürünler   /    Gizlilik ve Güvenlik    /    Gizlilik ve Güvenlik

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

 

Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel bilgileriniz güvenliği bizim için çok önemlidir. www.sezerreiszeytinyagi.com’da kullanılan bilgileriniz başka kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz. Bu konuyla ilgili gizlilik ve güvelik kısmını okuyabilirsiniz.
www.sezerreiszeytinyagi.com havale gönderilerini ve sezer reis zeytinyagi hediye çekini, Visa, MasteCard ödemlerini kabul etmektedir.

Ödeme - Güvenli Alışveriş Politikamız

Kredi kartı bilgileriniz Dünya standartlarında güvenli 128 Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemiz veri tabanı altında tutulmamaktadır.

Ödeme - Güvenlik Kontrolü

Bazı durumlarda bankalardan sözlü olarak ödemenizin teyidi istenebilir. Bu gibi durumlarda bankanız sizi kayıtlı bilgilerinize ulaşarak arayacak ve siparişiniz ile ilgili teyit isteyecektir. Bankanızın size ulaşabilmesi için bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz.

Kredi Kartı Sahiplerine Öneriler

* Alışveriş yaptığınız sayfanın güvenilir oldugunu anlamanın en kesin yolu , kredi kartınızla ilgili bilgileri gireceğiniz sayfanın Internet adresindeki "http" nin "https" ye dönüşmesidir. Bu dönüşüm firmanın sanal mağazasının bulunduğu sitenin SSL güvenlik protokolünü kullandığını gösterir.

* İnternet üzerinde sanal alışveriş hizmeti veren firmalar, sanal alışverişin güvenliğini sağlayan standartlar ve teknolojiler kullanmaktadır. Internet tarayıcınızın Explorer veya Firefox olmasına bağlı olarak kilit ikonu kilitlenmiş ve anahtar ikonunun kırık olmadığı sayfalar güvenli sayfalardır. Fakat bu durum tarayıcı versiyonlarına göre ve sertifikanın alındığı sertifikasyon kurumuna göre değişiklik gösterebilir.

* Güvenilir ve isim sahibi sitelerden yaptığınız alışverişlerinizde güvenlik açısından bir problem çıkması ihtimali çok düşüktür. Tanımadığınız veya güvenliğinden emin olmadığınız bir siteden alışveriş yapmanız gerekiyorsa limiti düşük bir kredi kartı kullanınız. Tavsiyemiz Sanal Kredi Kartı kullanmanız.

* Satın aldığınız ürün ile ilgili teslim tarihi, ilave ücretler, garanti koşulları gibi detaylara çok dikkat ediniz.

* Satın alma işleminizin bittiğini belirten mesajı yazıcınızdan çıkartarak saklayınız.

* Kredi kartı ekstrelerinizi dikkatle inceleyiniz, şüphe duydugunuz bir harcamayı bankanıza bildiriniz ve takip ediniz.
Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz ?

 

Fabrikamız, Mersin ili Erdemli ilçesi Koyuncu mahallesinde bulunmaktadır. Fabrikamıza "Güzeloluk Caddesi, Yayla Yolu" üzerinden erilişmekte olup Erdemli Merkezden Yaylayolu Opet akaryakıt istasyonu önünden kuzeye doğru yayla yolu boyunca 2 Km gittikten sonra "Bayrak Direği" diye tabir edilen "Kocaköy" mevkiisi yol sapağından sağa dönülerek ulaşılmaktadır.

Ana sayfamızda bulunan "Adres Tarifi Al" butonunu tıklayarak telefonunuzun navigasyon yazılımı sayesinde direk ulaşabilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer almakta olan harita krokisini tıklayarak büyük resim halinde yol güzergahını izleyebilirsiniz.

Sezer Reis Zeytinyağı Fabrikası Ulaşım Krokisi

 

YÜKSEK KALİTE İLE ÜRETİLEN DOĞAL ZEYTİNYAĞLARIMIZ

İyzico ile öde